Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.01.2020 10:53
ets 2
1462V

Euro Truck Simulator 2 rozdaje prezenty. Nowe malowanie z okazji Lunar New Year

SCS Software świętuje Lunar New year - korzystając z okazji, czeskie studio dodało do swojej produkcji nowe malowanie dla ciężarówek.

Przedwczoraj w Chinach odbyło się wydarzenie Lunar New Year. Twórcy różnych gier dodali do swoich produkcji zawartość nawiązującą do owego święta - na Steamie nawet trwają obecnie z owej okazji promocje.

SCS Software także postanowiło się dołączyć. Czeski ambitny zespół odpowiadający za Euro Truck Simulator 2 udostępniło malowanie nawiązujące do charakterystycznego znaku Lunar New Year - szczura. Jest on najbardziej znany z tego, że jest inteligentny, optymistyczny i elastyczny.

Malowanie możecie zobaczyć poniżej - jeśli jednak chcecie je użyć, musicie wydać dokładnie 1,79 złotych, ponieważ zostało ono wdrożone do jednej z paczek dodatkowych malowań, a mianowicie do Euro Truck Simulator 2 - Chinese Paint Jobs Pack.

Euro Truck Simulator 2 zadebiutował 19 października 2012 roku na komputerach osobistych - gra osiągnęła sukces i jest stopniowo aktualizowana o nową zawartość - darmową, jak i płatną.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Steam

Tagi: Euro Truck Simulator 2 Rondomedia SCS Software