Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.12.2019 18:00
ATS Idaho
633V

American Truck Simulator z nowym dodatkiem Idaho. Udostępniono pierwsze screeny

American Truck Simulator wzbogaci się w 2020 roku o kolejne rozszerzenie dodające nowy stan.

Czeskie studio SCS Software zapowiedziało wczoraj dodatek do Euro Truck Simulator 2. Deweloperzy nie zapominają jednak o swojej drugiej produkcji, American Truck Simulator, zapowiadając do niej kolejny dodatek.

Najnowsze DLC zostało zatytułowane "Idaho". Będzie to kolejny stan, do którego wirtualni amerykańscy kierowcy będą mogli dostarczać swoje ładunki. Twórcy zaoferują nowe rodzaje tras, co jeszcze bardziej urozmaici nasze podróże i zachęci do częstego powracania do gry.

Idaho to północno-zachodni stan USA znany z górzystych krajobrazów i rozległych obszarów chronionej dzikiej przyrody i terenów rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Stolica, Boise, znajduje się u podnóża Gór Skalistych i jest podzielona na dwie części przez rzekę Boise, która jest popularna podczas raftingu i wędkowania.

Państwo obejmuje dwie strefy czasowe, biegnie od Kanady do Nevady i obejmuje zachodnią stronę podziału kontynentalnego Gór Skalistych. Rzeki, góry i pola uprawne dominują w krajobrazie stanu. Panhandle ma szmaragdowo zielone wzgórza, drewniane góry i dziewicze jeziora. Centrum Idaho pokryte jest postrzępionymi szczytami. Równina Snake River, z szeroko otwartymi widokami, nawadnianymi terenami rolnymi i tętniącymi życiem miastami, tworzy charakter południowego Idaho.

Deweloperzy z Czech udostępnili również pierwsze screeny prezentujące obecny stan projektu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Steam

Tagi: American Truck Simulator IMGN.PRO SCS Software