Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.12.2019 15:54
ets 2
1757V

Euro Truck Simulator 2 w klimacie świątecznym. Nowe ładunki oraz dodatek Iberia

SCS Software udostępnia świąteczną aktualizację, w której będziemy mogli dostarczać prezenty do różnych miast. Zapowiedziano również nowe rozszerzenie.

Euro Truck Simulator 2 również wchodzi w klimat nadchodzących świąt. Do hitu od czeskiego studia SCS Software trafił właśnie nowy rodzaj ładunku, w którym znajdują się prezenty, które musimy dostarczyć w wyznaczonym czasie. Wydarzenie jest dostępne po połączeniu się z systemem World of Trucks - każde miasto ma liczbę punktów, które potem po zsumowaniu dają gwiazdki. Punkty zdobywamy po dostarczeniu prezentów do danego miasta, a im więcej gwiazdek, tym lepsze nagrody będziemy mogli odebrać.

Dodatkowo, studio SCS Software ogłosiło nowe rozszerzenie, które trafi do naszej dyspozycji w 2020 roku. Półwysep Iberyjski to kolejny kawałek Europy, który przyjdzie nam zwiedzić podczas zabawy. Jest on położony w południowo-zachodniej części Europy i zajmuje ponad 230 tysięcy mil kwadratowych, co daje mu drugie miejsce w rankingu najobszerniejszych półwyspów na kontynencie. Podczas rozgrywki trafimy przede wszystkim do Portugalii oraz Hiszpanii. Na kolejne materiały odnośnie DLC Iberia przyjdzie nam zapewne poczekać do następnego roku. 

Udostępniono pierwsze zrzuty ekranu:

Dzięki za info, Maciej2801!

Warto przeczytać:

Źródło: Steam

Tagi: Euro Truck Simulator 2 Rondomedia SCS Software