Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

8,3
60 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCS Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Samochodówka,   Symulacja
Śr. czas:
145 godzin
Premiery
Świat:
19.10.2012
Europa:
19.10.2012
Polska:
19.10.2012
Producent:
SCS Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Samochodówka,   Symulacja
Śr. czas:
145 godzin
Premiery
Świat:
19.10.2012
Europa:
19.10.2012
Polska:
19.10.2012

Euro Truck Simulator 2 - opis gry

Euro Track Simulator 2 to sequel wydanej w 2008 roku pierwszej odsłony serii, oczywiście za jej produkcję odpowiada również studio SCS Software.

W ETS 2 schemat kariery dla gracza pozostaję ten sam, czyli wpierw jesteśmy szarymi pracownikami wybranej przez siebie wcześniej korporacji, aż po założenie własnej firmy. Producenci gry wzięli mocno do siebie oceny oraz opinie graczy jakie otrzymała pierwsza część zmieniając niemalże wszystko, co kulało w poprzedniej odsłonie. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Należy zacząć od tego, że SCS zmieniło cały model jazdy co spowodowało niesamowity realizm podczas gry. Za to dla miłośników tematu symulatorów największą gratką pozostaje sterowanie przy użyciu widoku z kabiny, kiedy to można się najbardziej wczuć w swoją rolę. Twórcom udało się także go przystosować do układu przycisków na padzie. Zadbano tym razem o detale takie jak licencję ciężarówek, większy ruch na ulicach jak i chodnikach, urozmaicenie dróg lokalnych oraz autostrad, odwzorowanie najważniejszych i najbardziej znanych europejskich miast, dodano więcej możliwości naprawczych, ale i również stylistycznych dla ciężarówek. SCS wraz z czasem po premierze ETS 2 wypuściło kilka DLC z nowymi państwami do eksploracji takimi jak np. Norwegia czy Finlandia co jeszcze bardziej urozmaica całą rozgrywkę.

W drugiej odsłonie Euro Truck Simulator mamy również do dyspozycji polskie napisy, a dystrybutor CDP pokusiło się nawet o dodatkowy akcent w postaci regionalnego języka Śląska. SCS znów dało nam możliwość również do odtwarzania naszych ulubionych kawałków podczas jazdy. Gdy gracz jest w menu lub pauzie na głośnikach leci muzyka stworzona na potrzeby gry. Odnośnie oprawy wizualnej tutaj również mamy wielki przeskok względem jedynki. Lokację oraz krajobrazy wyglądają naprawdę ładnie i realistycznie.

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper