Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.01.2020 16:00
gta 6
15805V

Kaskader pracujący w Rockstar Games swoim wpisem mógł ujawnić czas akcji w GTA 6

Osoba pracująca w Rockstar Games najprawdopodobniej zdradziła czas akcji gry GTA 6.

Rockstar Games pracuje w tajemnicy nad kolejną odsłoną kultowej serii Grand Theft Auto - do tej pory do sieci trafiło kilka informacji, które rzucają pierwsze spojrzenie na GTA 6 - fabuła ma być podobna do tego, co mogliśmy poznać w serialu Narcos, akcja gry ma rozegrać się w kilku miastach, a do naszej dyspozycji zostanie oddany tym razem tylko jeden bohater.

Na instagramie kaskadera Tima Neffa pojawiło się nowe zdjęcie z pracy dla najprawdopodobniej Rockstar Games - w przeszłości, mężczyzna pracował przy Red Dead Redemption 2. W jego poście mogliśmy zauważyć Neffa trzymającego kilka broni podczas wykonywania ruchu. Opierając się na konstrukcji broni, niektórzy fani uważają, że akcja gry rozegra się w latach 80. Jego post został szybko usunięty. a konto zostało ustawione jako prywatne.

Jego post jest niemal na pewno powiązany z GTA 6 - wcześniej mężczyzna zaprzeczył, że brał udział w pracy przy RDR2, ale potem został wymieniony w napisach końcowych. Przez lawinę pytań, Neff najprawdopodobniej zmienił prywatność swojego konta, aby uniknąć odpowiadania i spowodowania ogromnego zamieszania, w którym mogłoby ucierpieć studio Rockstar Games.

Rockstar Games powinien jeszcze w tym roku udostępnić pierwsze materiały dotyczące GTA 6 - poprzednia odsłona serii została wprowadzona na rynek w 2013 roku, więc prace nad najnowszą odsłoną zapewne trwają już od paru lat.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: GTA 5 GTA 6 Rockstar Games