Bluepoint Games chwali współpracę z Sony. Owocem przyjaźni mają być ambitne projekty na PS5

Gry
1270V
Bluepoint Games chwali współpracę z Sony. Owocem przyjaźni mają być ambitne projekty na PS5
Mateusz Wróbel | 22.12.2019, 11:53

Bluepoint Games jest zadowolone ze współpracy z innymi oddziałami Sony. Obfite w szczegóły projekty od studia pojawią się na PS5.

Studio Bluepoint Games to zespół, który od 2009 roku odpowiada za robienie remasterów gier od Sony - w ich portfolio widnieje już remaster pierwszej oraz drugiej odsłony serii God of War, a ich najnowszym projektem był Shadow of the Colossus, wydany na początku 2018 roku.

CEO studia, Marco Trush, w wywiadzie dla SegmentNext powiedział, że studio Bluepoint Games jest zadowolone z pozytywnych relacji, które łączą jego ekipę z innymi studiami od japońskiego giganta. 

Jesteśmy niezależnym studiem. Sprzęt, dla którego opracowujemy gry, jest określany przez wydawcę, który nas wspiera. Różne studia Sony były świetnymi partnerami, a ostatnio współpracowaliśmy z oddziałem JAPAN Studio. Mamy z nimi świetne relacje i chętnie będziemy z nimi współpracować, jeśli zechcą.

Bluepoint Games pracuje nad tajemniczym niezapowiedzianym dotąd projektem, który zmierza na nadchodzącą konsolę od Sony. Według plotek, studio odpowiedzialne za odświeżanie gier, pracuje nad Demon's Souls - gra ma być "największym osiągnięciem studia". Na konkretne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Warto zajrzeć na:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Shadow of the Colossus (2018).

Źródło: playstationlifestyle.net

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper