Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 14:30
Exit The Gungeon premiera na PC
476V

Exit the Gungeon zmierza na Steam! Świetny roguelike pojawi się jeszcze tej wiosny

Gra, która zadebiutowała w zeszłym roku na Apple Arcade, zbliża się do swojej premiery na PC. Jeszcze tej wiosny przyjdzie nam zagrać za pośrednictwem platformy Steam. 

Exit the Gungeon to bardzo ciekawy projekt od twórców Enter the Gungeon. Tytuł zadebiutował na Apple Arcade w październiku ubiegłego roku i bardzo szybko uznany został za jeden z ciekawszych projektów, dostępnych poprzez debiutującą wówczas usługę. 

Zaledwie kilka tygodni temu Devolver Digital potwierdziło, iż Enter the Gungeon rozeszło się świetnie, albowiem w liczbie ponad 3 milionów kopii. Przy okazji tego ogłoszono, że Exit the Gungeon zmierza na PC oraz konsole! Oznacza to, że przestaje być tytułem na wyłączność dla Apple. 

Teraz poznaliśmy przybliżoną datę premiery gry. Ta trafi na platformę Steam jeszcze wiosną tego roku. Oznacza to, że prawdopodobnie wszystko rozegra się w przeciągu najbliższych kilku tygodni. Już teraz można oczywiście składać zamówienia przedpremierowe. Zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 35,99 złotych

Wciąż nie wiadomo, kiedy tytuł może pojawić się na konsolach i na jakie w rzeczywistości trafi. Aktualnie twórcy najprawdopodobniej będą skupiać się na promocji gry pod kątem PC, więc musimy jeszcze nieco poczekać. 

Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: https://www.dualshockers.com/exit-the-gungeon-steam-release-spring-2020/

Tagi: Devolver Digital Dodge Roll Exit the Gungeon