Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 21:30
Cyberpunk 2077 x Minecraft
1202V

Minecraft x Cyberpunk 2077. Night City trafiło do gry Microsoftu

Nadal wyczekujemy na premierę Cyberpunk 2077, ale gra już teraz angażuje fanów, którzy chętnie spędzają czas, by zaprezentować w nowych szatach świat wykreowany przez CD Projekt RED. Zobaczcie Night City w Minecrafcie.

Cyberpunk 2077 będzie jedną z najważniejszych gier pierwszej połowy 2020 roku, więc nikogo nie powinno dziwić, że już teraz pojawiają się prace fanów, które mają w pewien sposób wyróżnić świat kreowany przez CD Projekt RED. Jedną z takich propozycji jest The Cyberpunk Project, który wygląda imponująco.

Autorzy The Cyberpunk Project nie mogli jeszcze stworzyć wiernej kopii Night City, ponieważ nadal nie otrzymaliśmy pełnej mapy Cyberpunk 2077, jednak jest to ciekawa wizja na neonowe miasto – całość wygląda naprawdę imponująco.

W klockowym Night City znajdziemy różne sekcje – przygotowano między innymi port, sektor przemysłowy lub oczyszczalnie ścieków i wszystko ma tutaj swoje miejsce. Zadbano o drobne detale, które potwierdzają ogromny wkład włożony w cały projekt. Autorzy The Cyberpunk Project zapowiedzieli, że świat będzie dostępny publicznie od 25 grudnia.

Jesteście zainteresowani tematem Minecrafta? Zapraszamy:

Źródło: https://www.pcgamer.com/this-cyberpunk-2077-minecraft-city-is-a-blocky-masterpiece/

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios Minecraft