Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2020 06:55
Black Widow
1026V

Black Widow na nowym zwiastunie. Marvel przypomina, że rodzina to potęga

Marvel opublikował drugi zwiastun „Black Widow”, który pokazuje kilka scen z najnowszej przygody z Marvel Cinematic Universe. Twórcy nieco bardziej pochylają się nad członkami rodziny Romanow i jej nadciągającej, trudnej misji.

Od dwóch dni pojawiają się kolejne, niepokojące sygnały dotyczące problemów na planach seriali z Marvel Cinematic Universe, Marvel jednak nieco tłumiąc wszelkie wątpliwości, przypomina światu o wydarzeniach ze Scarlett Johansson w roli głównej. „Black Widow” otrzymał nowy zwiastun, który nie prezentuje zbyt dużo nowych fragmentów z produkcji.

Temat rodzinnych powiązań będzie mocnym elementem „Black Widow”. Przed Czarną Wdową nie tylko powrót do Rosji, ale i zmierzenie się z trudnymi, niedokończonymi sprawami – na ekranie zobaczymy między innymi siostrę Natashy Romanoff, choć nie zabraknie innych członków jej rodziny, którzy nie są zwykłymi zjadaczami chleba. Twórcy dokładnie przedstawią genezę bohaterki. W Sieci nie brakuje plotek podgrzewanych przez samą Johansson, według których będzie to pierwszy film z całej serii.

Za kamerą „Black Widow” stanęła Cate Shortland, która pracowała przy między innymi „Berlin Syndrome”, „Lore” i „The Silence”. Szczególnie ciepło został przyjęty ten drugi film, który z budżetu sięgającego około 4 mln dolarów, osiągnął ponad 970 mln w box office. Jest to historyczny dramat bazujący na powieści „The Dark Room”.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Black Widow Marvel Marvel Cinematic Universe