Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 11:46
Batman Arkham
1902V

Dla Batman Arkham priorytetem jest PS5 i Xbox Series X. Gra ma zaskoczyć fanów

Nowy Batman Arkham nadal nie został zapowiedziany, jednak jeden z informatorów opublikował serię wiadomości dotyczących produkcji. Jego zdaniem Warner Bros. Montreal skupia się na next-genowych konsolach.

Od kilku miesięcy Warner Bros. Montreal podsyca zainteresowanie nową grą z serii Batman Arkham poprzez kolejne zajawki. Deweloperzy wciąż nie potwierdzili tytułu, ale seria najnowszych domniemań przykuwa na dłużej – trzeba przy tym zaznaczyć, że nie są to oficjalne szczegóły.

Zdaniem KC Walsh (który już wcześniej dzielił się szczegółami dotyczącymi Batmana), Warner Bros. Montreal skupia się już na next-genach i aktualnie tytuł nie posiada już przydomka „Legacy”. Produkcja powinna zaskoczyć graczy, ale jak mogliśmy się spodziewać – autorzy będą publikować nowe zajawki, a wyczekiwanej prezentacji spodziewajmy się dopiero za jakiś czas.

Jeśli informacje zostaną potwierdzone, nowy Batman może zostać ujawniony dopiero za kilka miesięcy – twórcy nie muszą się śpieszyć, bo jeśli pozycja zmierza już na PS5 i Xbox Series X, to najwcześniej zadebiutuje pod koniec roku.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Batmanie:

Źródło: https://wccftech.com/batman-arkham-new-game-next-gen/

Tagi: Batman Batman Arkham ps5 Xbox Series X