Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2020 18:00
Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle
670V

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle trafi do Polski w pudełkach. Dobra cena za zestaw ze steelbookiem

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle będzie dostępne w Polsce. Cenega potwierdziła sprowadzenie do kraju edycji fizycznej i niektórzy gracze mogą załapać się na specjalne wydanie – SEGA zadbała o ładny steelbook.

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle to jak sama nazwa wskazuje zestaw składający się z dwóch gier PlatiniumGames, które w swoim czasie zebrały pochwały od graczy z całego świata, a teraz SEGA zadbała o przeniesienie przygód na aktualną generację. Jeśli zdecydujecie się zagrać w pozycje na PlayStation 4 Pro lub Xboksie One X to możecie szykować się na akcję w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Cenega potwierdziła sprowadzenie do Polski zestawu i od 18 lutego gracze będą mogli zapoznać się z pakietem – obie gry będą dostępne w angielskiej wersji językowej. Wydawca postanowił zadbać o specjalne wydanie i w dniu premiery otrzymamy dostęp do „Launch Edition”, który zawiera steelbook.

Pudełko trafiło już do pierwszych sklepów i przykładowo Empik wycenia Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle na 154,99 zł. Cena może zachęcić szczególnie graczy, którzy dotychczas nie zapoznali się z tymi produkcjami.

Sprawdźcie inne informacje o PlatiniumGames:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle platinum games Sega