Iza Łęcka Iza Łęcka 24.01.2020 09:58
Wiedźmin Spotify
799V

Wiedźmin na Spotify, iTunes, YouTube, Tidal i więcej. Soundtrack z serialu Netflixa dostępny dla wszystkich

Netflix spełnił oczekiwania wielu widzów oczarowanych serialową nowością dostarczając na Spotify soundtrack z „Wiedźmina”. Muzyka z serialu jest już dostępna na serwerach – wszystkim zainteresowanym zaoferowano wszystkie utwory opracowane przez muzyków.

Od premiery „Wiedźmina” na Netflix wśród komentarzy widzów w mediach społecznościowych platformy pojawiała się jedna prośba – udostępnijcie soundtrack na Spotify. Długo musieliśmy czekać na pełną prezentację muzyki, ale od dzisiaj możecie posłuchać ścieżek dźwiękowych upiększających i mocno podkręcających klimat serialu.

Netflix pracując nad produkcją nie tylko zadbał o jak najlepsze efekty prac, które widzowie zobaczyli w trakcie kolejnych odcinków, ale i o sferę audio. Za utwory muzyczne w „Wiedźminie” odpowiadają Sonya Belousova (amerykańska kompozytorka, pianistka i artystka nagraniowa) oraz Giona Ostinelli (szwajcarsko-włoski kompozytor), którzy opracowali cały soundtrack.

Na platformie zostało udostępnionych aż 55 utworów, które na pewno dobrze będą kojarzyć widzowie „Wiedźmina”. W produkcji pojawiło się wiele znakomitych instrumentalnych aranżacji i na pewno warto się z nimi ponownie zapoznać.

Wiedźmin od Netflix - Soundtrack

Szukacie dodatkowych informacji o Wiedźminie? Zapraszamy:

Źródło: https://www.reddit.com/r/netflixwitcher/comments/et30yw/the_witcher_soundtrack_vol_1_out_now_midnight_124/

Tagi: serial soundtrack wiedźmin wiedźmin soundtrack