Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.01.2020 16:41
pubg
513V

PUBG otrzymało aktualizację wprowadzającą nowy sezon oraz mapę Karakin

Dzisiaj z samego ranka zawitała wyczekiwana przez społeczność aktualizacja wprowadzająca nową mapę, przedmioty oraz przepustkę sezonową.

Twórcy hitu Battle Royale, PlayerUnknown's Battlegrounds, udostępnili kilka dni temu zajawkę nadchodzącej aktualizacji, w której znalazła się przede wszystkim wyczekiwana przez społeczność mała mapa pozwalająca na szybką rozgrywkę.

Dzisiaj z rana udostępniono update 6.1 ważący 8 GB, który wprowadził pustynną mapę Karakin o wymiarach 2x2 km przystosowaną dla 64 graczy. Jest ona aż o połowę mniejsza od Sanhoka, który miał 4x4 km. Karakin został ulokowany w północnoafrykańskim miasteczku - gracze szczególnie będą mieszać się w długodystansowe starcia, ponieważ lokacja ma wiele otwartych terenów.

Do PUBG-a wprowadzono również Czarną Strefę, która zmusza graczy do ukrycia się bombardując losowy obszar - co więcej, budynki słabo wykonane mogą również ulec zniszczeniu. Karakin oferuje również bomby, które mogą zniszczyć ściany, drzwi czy też podłogi.

Do gry zawitał również kolejny sezon oraz przepustka sezonowa - tradycyjnie, możemy za nią nie płacić i nadal wykonywać zadania, ale nagrody są niskiej jakości i co kilka poziomów. Po kupieniu season passa, co jeden poziom będziemy dostawać przedmiot.

Warto zajrzeć na:

Źródło: VG247.com

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds