Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.01.2020 10:31
PUBG
1232V

PUBG wygląda świetnie na zwiastunie 6 sezonu. Nowa mapa i destrukcja budynków odmienia zabawę

W PUBG w grudniu pojawił się pierwszy powietrzny pojazd, dzięki czemu rozpoczęliśmy w produkcji również podniebne batalie. To oczywiście nie koniec nowinek szykowanych dla fanów tej wielkiej produkcji.

PlayerUnknown's Battlegrounds poczuło na plecach oddech Apex Legends i zostało w tyle za Fortnite, ale nie znaczy to, że produkcja Bluehole Studios wycofuje się z walki. PUBG jest cały czas rozwijany - niedługo doczekamy się premiery 6 sezonu w tej produkcji.

Gwoździem programu w szóstym sezonie jest nowa mapa Karakin, o powierzchni 4 kilometrów kwadratowych i przeznaczona dla 64 graczy. Oprócz świeżego środowiska, w którym będziemy mieć do czynienia ze zniszczalnym otoczeniem (oponentów można ranić lub zabijać przez destrukcję budynków i innych elementów architektonicznych), na mapie pojawi się też nowa broń. Wszystkie szczegóły w filmiku poniżej.

Szósty sezon PUBG wystartuje już 22 stycznia 2020 r. na PC i 30 stycznia na konsolach. Oprócz wspomnianych nowości w darmowej aktualizacji dostaniemy również szereg poprawek balansu rozgrywki.

Warto sprawdzić:

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds