Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.01.2020 11:00
CS:GO
1049V

CS:GO najpopularniejszą grą na Steam. Counter-Strike wyprzedził nawet Dota 2

CS:GO wraca z przytupem do łask milionów graczy z całego świata. Okazuje się, że kultowe Counter-Strike: Global Offensive znów znajduje się na szczycie rankingów popularności.

Dzięki opublikowanemu niedawno "Operation Shattered Web", które wprowadziło sporo nowości do rozgrywki, Counter-Strike: Global Offensive znów wyraźnie bryluje na Steam. Dzięki nowym mapom i zawartości CS: GO cieszy się ogromną popularnością - nawet większą od Dota 2.

W grudniu 2019 roku na serwerach Steam zanotowano aż 770 tysięcy graczy w jednym momencie, bawiących się w CS: GO. Na drugim miejscu uplasowała się Dota 2, która wspięła się na poziom 628 tysięcy graczy zarejestrowanych w tym samym momencie. To trend, który trwa już od 4 miesięcy - CS: GO regularnie wyprzedza konkurencję na Steam, w tym wspomnianą kultową produkcję Valve.

CS: GO to obecnie najpopularniejsza gra w bibliotece Steam. Na drugim miejscu znajduje się Dota 2, a podium zamyka PUBG. Pełen ranking najpopularniejszych gier ze Steam znajdziecie w tym miejscu (Steam Charts).

Źródło: https://steamcharts.com/

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment