Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.12.2019 12:58
prologue
739V

Prologue. Gra twórców PUBG nie będzie strzelanką - dostaniemy opowieść dla jednego gracza

Zapowiedziano prologue, nową grę twórców PUBG'a. Produkcja nie będzie shooterem - deweloperzy zaoferują piękny świat i opowieść fabularną.

Podczas tegorocznego wydarzenia The Game Awards swoje pięć minut dostało prologue - nowa gra studia PUBG Corporation, twórców PUBG'a. O produkcji nie wiemy jak na razie zbyt dużo, a większość graczy uznało, że Prolog będzie po prostu prologiem do wymienionego powyżej tytułu. Deweloper sam kiedyś oznajmił, że pracuje nad produkcją opartą na świecie wykreowanym w PUBG.

Jak się jednak dowiadujemy, prologue to zupełnie inna gra, która nie będzie miała żadnej styczności z PUBG'iem, a co więcej, nie będzie nastawiona na strzelanie. Brendan Greene, twórca PUBG'a, w wywiadzie dla Forbes, stwierdził, że prologue to tak na prawdę pierwszy większy projekt studia PlayerUnknown Productions, które zostało założone pod patronatem PUBG Corp. Według mężczyzny, studio chce stworzyć nowe doświadczenia i szalone idee, a prologue będzie początkiem opowieści.

Z powyższych informacji wynika, że prologue będzie osobną produkcją, która może zrobić duże zamieszanie na rynku gier. Greene razem ze swoim zespołem może stworzyć grę, dzięki której doznamy jeszcze lepszych wrażeń. Na razie nie wiemy nic więcej o prologue - możemy być pewni, że gra trafi na następną generację konsol. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne materiały, które powinny nas zainteresować.

Warto zajrzeć na:

Źródło: destructoid.com

Tagi: playerunknown productions prologue pubg corp.