Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 21:30
Half-Life Alyx
629V

Valve Index VR z ogromnym zainteresowaniem dzięki Half-Life: Alyx. Urządzenie wyprzedane

Valve Index VR jest niedostępne do kupienia prawie na całym świecie. Urządzenie jest rozchwytywane dzięki Half-Life: Alyx – Valve obiecuje poprawę sytuacji jeszcze przed premierą wyczekiwanej gry VR.

Valve Index VR nie należą do najtańszych gogli VR, ale najwidoczniej cena nie jest problemem dla wiernych fanów serii Half-Life. Na kilka miesięcy przed premierą nowej odsłony, Valve potwierdza ogromne problemy z dostępem do urządzenia.

Korporacja zapowiada, że zamierza dostarczyć Valve Index przed premierą Half-Life: Alyx, ale zainteresowani gracze będą musieli zmierzyć się z tłumem klientów, ponieważ sprzęt znika z cyfrowych półek od razu po pojawieniu się na rynku.

„Ciężko pracujemy, by przygotować więcej jednostek i sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu. Zamierzamy zapewnić sprzęt przed premierą Half-Life: Alyx.”

Aktualnie Half-Life: Alyx jest dostępny wyłącznie w Japonii, ale jest to podobno kwestia czasu – firma przerzuca sprzęt pomiędzy kraje, by móc sprostać oczekiwaniom kolejnych klientów. Jak widać Valve nie może narzekać, więc raczej nie powinniśmy być specjalnie zaskoczeni, gdy korporacja będzie kontynuować ujawnienie gier VR, by za ich pomocą zwiększyć zainteresowanie swoimi goglami do wirtualnej rzeczywistości.

Valve Index VR wyprzedane

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/valve-index-vr-headset-sold-out-everywhere-but-japan/

Tagi: Half-Life: Alyx Valve Valve Corporation Valve Index VR