Iza Łęcka Iza Łęcka 20.01.2020 09:35
Back Button Attachment
1891V

PS4 Back Button Attachment działa także z innymi konsolami. Sprzęt powinien być kompatybilny z PS5

Pierwsi gracze z Ameryki już sprawdzają Back Button Attachment, czego efektem są kolejne pozytywne informacje zwrotne. Urządzenie nie wykorzystuje do programowania konsoli, więc można z niego skorzystać na wielu innych sprzętach.

Oficjalnie DualShock 4 Back Button Attachment trafi na amerykański rynek dopiero w tym tygodniu, ale już od kilku dni jedna z amerykańskich sieci sklepów sprzedawała urządzenie. Pierwsi gracze mieli więc okazję otrzymać w swoje ręce sprzęt do PS4 – opinie dotyczące urządzenia są niezwykle pozytywne.

Ponieważ przystawka nie korzysta z systemu konsoli, a samo programowanie przycisków odbywa się automatycznie (bez udziału PS4), więc Back Button Attachment można wykorzystać na wszystkich urządzeniach, do których podłączycie DualShock 4.

Pierwsze chwile ze sprzętem są niezwykle dobrze odbierane. Gracze chwalą Back Button Attachment, gdyż można go bezproblemowo podłączyć do innych konsol Sony – jeden z zainteresowanych ze względu na słabą współpracę na linii PS4-PS3 korzysta z adaptera, ale wszystko funkcjonuje sprawnie. Kolejny z użytkowników wspomniał, że przyciski działają także z grami z PS1 i PS2 (zapewne gry są włączane przez PS4 lub PS3, w tym drugim wypadku niezbędne jest skorzystanie z kabla), ale nie odnotowano błędów.

Jeśli podłączycie DualShocka 4 z Back Button Attachment do PC lub w przyszłości do PS5, to również można się spodziewać, że z pozytywnym skutkiem skorzystacie dodatkowych przycisków, ponieważ inżynierowie Sony nie wykorzystują PlayStation 4 do konfiguracji.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/megaton-dual-shock-4-back-button-attachment-works-with-playstation-3.165685/

Tagi: DualShock 4 Back Button Attachment playstation 4 ps4 PS4 Back Button Attachment sony