Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.01.2020 13:30
Dragon Quest Builders bez trzeciej części
284V

Twórcy Dragon Quest Builders 2 pracują nad czymś "zupełnie innym". Zapowiada się innowacyjny projekt?

Twórcy drugiej części ciekawego spin-offu serii Dragon Quest oznajmili, że planują stworzyć w niedalekiej przyszłości coś innego, niż poprzednie dwie odsłony. 

Dragon Quest Builders 2 okazał się bardzo udaną częścią serii. Fani są zadowoleni, sprzedaż stałą na bardzo wysokim poziomie, a twórcy mogą być dumni, że ponownie dostarczyli świetny projekt ze świata popularnej marki. Square Enix bez wątpienia chciałoby postawić na kolejną odsłonę. 

Wygląda jednak na to, że twórcy samej gry mają nieco inne plany. Takuma Shiraishi zdradził w wywiadzie, który ukazał się w najnowszym numerze V-Jump, że jeszcze przez jakiś czas możemy nie otrzymać kolejnej wariacji łączącej w sobie elementy budowania, slashera i akcji:

Czynimy właśnie przygotowania do gry innej niż Dragon Quest Builders. Proszę, poczekajcie jeszcze chwilkę, dłuższą chwilę, na jakieś zapowiedzi. 

Wygląda więc na to, że o ile doczekamy się jeszcze trzeciej odsłony serii pobocznej, to nie nastąpi to szybko. Wydaje się jednak, że zdecydowanie warto czekać na to, co przygotują twórcy. Skoro dwie części spin-offu stały na tak wysokim poziomie, to zupełnie inny projekt wydaje się bardzo ekscytujący. 

Jeśli jednak wolicie zostać przy serii, to drugą część możecie sprawdzić na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz, od kilku tygodni, na PC! 

Więcej o serii przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/dragon-quest-builders-2-developers-are-working-on-something-different

Tagi: Dragon Quest Builders 2 square enix