Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.11.2019 10:00
Dragon Quest Builders 2
301V

Dragon Quest Builders 2 na PC! Zwiastun i data premiery jednej z najlepiej ocenianych gier roku

Dragon Quest Builders 2 to jedna z najlepszych wydanych w tym roku gier - szczególnie dobra dla osób, które lubią motywy konstrukcyjno-rzemieślnicze, kojarzące się z Minecraftem.

Już niedługo do zabawy będą mogli dołączyć, oprócz posiadaczy PS4 i Switch, również osoby preferujące rozgrywkę na PC. Znakomity Dragon Quest Builders 2 trafi już w grudniu na komputery osobiste.

Square Enix podało, że do premiery Dragon Quest Builders 2 dojdzie dokładnie 10 grudnia 2019 r. Grę będzie można kupić poprzez Steam, gdzie uruchomiono już preordery. Nie podano niestety jeszcze wymagań sprzętowych (brakuje takich informacji również na stronie Steam).

Osoby, które skuszą się na złożenie zamówienia przedpremierowego do 19 listopada otrzymają szereg drobnych cyfrowych bonusów, m.in. elementy dekoracyjne z logiem Dragon Quest.

Co ważne - w pecetowej wersji, którą wyceniono na 249 zł, dostaniemy od razu pakiety DLC "Hotto Stuff Pack", "Aquarium Pack" oraz "Modernist Pack". Zapewnia nam to summa summarum ponad 100 nowych przepisów na przedmioty oraz całą nową wyspę, gdzie można złapać 40 gatunków ryb i zbudować dla nich akwarium.

Dragon Quest Builders 2 w wersji konsolowej zgarnął wspaniałe oceny - średnia gry to 8,6/10 na Metacritic.

Warto sprawdzić:

Tagi: Dragon Quest Builders 2 Square Enix