Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 14:20
Dragon Quest: Your Story na Netflix
447V

Dragon Quest: Your Story. Animacja 3D zadebiutuje w lutym na platformie Netflix

Netflix szykuje na przyszły miesiąc bardzo świetną niespodziankę dla fanów serii Dragon Quest. Na platformie pojawi się animacja w technologii 3D.

 

Dragon Quest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w historii branży gier. Przez dekady wokół serii uzbierało się ogromne grono fanów, które tylko czeka na kolejne doniesienia z tego niezwykle barwnego i wciągającego uniwersum pełnego przygód i baśniowości.

Po tym, jak na Netflix trafiła animacja adaptująca Ni No Kuni, przyszedł czas także właśnie na Dragon Quest. Już 13 lutego 2020 roku na platformie zadebiutuje film "Dragon Quest: Your Story". Jest on adaptacją gry Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride i opowie o przygodach bohatera imieniem Luca, który podążając śladami ojca, dążył będzie do uratowania swojej matki. 

Animacja zadebiutowała w Japonii w ubiegłym roku i została całkiem dobrze przyjęta. W filmie zobaczymy charakterystyczny styl Akiry Toryiamy (w kwestii wizualizacji postaci) oraz ciekawą wariację stylu trójwymiarowego, który nawiązuje do zachodnich produkcji od studia Pixar i Dreamworks. Zobaczcie, jak obraz prezentował się na zeszłorocznym zwiastunie:

Więcej o marce DQ przeczytasz poniżej:

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-quest-your-story-comes-to-netflix-this-february/

Tagi: Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age square enix