Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.01.2020 12:45
Cyberpunk 2077 na PlayStation 1
2942V

Cyberpunk 2077 jako gra na PlayStation 1. Świetny projekt od fana

Kreatywność ludzka nie zna granic... Sprawdźcie, jak mógł wyglądać Cyberpunk 2077, gdyby był wydany ponad dwie dekady temu, na kultowe PlayStation!

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Już w kwietniu na półki sklepowe trafi kolejny projekt od CD Projekt RED i trzeba przyznać, że po premierze Wiedźmin 3: Dziki Gon, oczekiwania są niezwykle wysokie. 

W sieci pojawił się niezwykle ciekawy projekt, o którym wręcz trzeba napisać. Pewien użytkownik YouTube, kryjący się pod pseudonimem Bearly Regal, stworzył i opublikował materiał wideo, który przedstawia alternatywną wersję Cyberpunka 2077- taką, która mogłaby ukazać się w roku 1997 na PlayStation 1!

Projekt został w całości stworzony przy pomocy Dreams, dzięki któremu światło dzienne ujrzało już dziesiątki niezwykle ambitnych i kreatywnych dzieł. "Cyberpunk 1997" został oparty o pierwszy pokaz gry, gdzie jako protagonista budzimy się w mieszkaniu i wykonujemy pierwsze, podstawowe czynności, aby następnie udać się do Night City.

W materiale możemy obserwować widok z kamery pierwszoosobowej oraz z lotu ptaka (ta druga włącza się po opuszczeniu mieszkania i bardzo mocno przypomina klasyczne GTA). Trzeba przyznać, że całość robi genialne wrażenie i bez wątpienia znajdzie się wielu chętnych, aby spróbować swoich sił w takiej wersji gry. 

Inne ciekawe wiadomości na temat gry:

Źródło: YouTube

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077