Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 11:50
The Surge 2 Premium Edition i dodatek
400V

The Surge 2: The Kraken już dostępne. Sprawdźcie najnowsze rozszerzenie do gry

Jeśli czekaliście na moment, w którym coś zmotywuje Was do powrotu, do sequela mocnej produkcji od Deck 13, to najnowszy dodatek właśnie tak powinien zadziałać!

The Surge 2 zadebiutowało w 2019 roku i pomimo dużych oczekiwań ze strony graczy, zebrało mieszane opinie. Krytycy zarzucali twórcom, iż nie rozwinęli zbytnio tego, co widzieliśmy już w pierwszej części gry, która pojawiła się przed trzema laty.

I choć przez ostatnie miesiące w grze działo się niewiele, to niemieckie studio Deck 13 wreszcie udostępniło zapowiadane rozszerzenie do produkcji. Zatytułowane zostało "The Kraken" i przynosi całkiem sporo nowych elementów. Pojawiają się zupełnie nowe misje fabularne, które będą miały miejsce na świeżo dodanej mapie, statku VBS Krakow. Znajdziemy także zupełnie nowych przeciwników, bronie oraz uzbrojenie, a także nowego bossa- chyba domyślacie się, jakiego.

Przy okazji wydania dodatku, twórcy wypuścili także Edycję Premium gry, którą można już nabywać. Zawiera ona podstawową pozycję oraz wszystkie dotychczas wydane DLC. W ich skład wchodzą: najnowsze rozszerzenie, opisane wyżej, a także pakiety broni i uzbrojenia. Sprawdźcie, jak twórcy promują rzeczoną wersję

Więcej o tej grze przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-surge-2-the-kraken-expansion-is-now-available

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive the surge 2