Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2019 17:04
the surge 2 postać i wysoki budynek
521V

The Surge 2. Twórcy opowiadają, jak opanować podstawy gry

Niemieckie studio Deck 13, odpowiedzialne za najnowszą odsłonę The Surge, postanowiło pomóc graczom - opublikowano film z poradami, które mogą się przydać podczas podróży przez Jerycho.

The Surge 2 można zaliczyć do wymagających gier - w końcu produkcja czerpała inspiracje z serii Dark Souls, więc wysoki poziom trudności był tutaj pewny. Niemieckie studio, Deck 13, postanowiło opublikować materiał wideo, który ma pomóc niezaznajomionym osobom poznać podstawowe mechaniki gry w trakcie podróży przez Jerycho. 

W filmie wypowiada się osoba, która odpowiadała za projektowanie mechanik gry - dowiemy się więc jak blokować ciosy przeciwników, jak zadawać krytyczne obrażenia, jak wyprowadzać kontrataki czy też wskazówki co do wykorzystywania otoczenia.

The Surge 2 to gra action-RPG. Przenosimy się do wspomnianego powyżej miasta Jerycho, które składa się z wielu dzielnic. Świat zmaga się z katastrofą ekologiczną, która wyniszcza otoczenie - rzeki wysychają, powstają zanieczyszczenia a mieszkańcy za wszelką cenę próbują utrzymać się przy życiu. Podczas przygody pokierujemy stworzonym przez nas bohaterem - zdecydujemy o wyglądzie oraz pochodzeniu. W trakcie naszej misji spotkamy wiele przeszkód.

Premiera gry odbyła się 24 września jednocześnie na PC, Xboxie One oraz PS4. 

Warto przeczytać:

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2