Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 18:22
Sea of Solitude
1059V

Origin Access ponownie nie zachwyca. Znamy gry z lutego

Electronic Arts zaoferowało graczom nowe produkcje z Origin Access, ale ponownie nie możemy mówić, by zaprezentowana oferta była wyjątkowo dobra. EA wrzuciło cztery tytuły, które nie prezentują najwyższego poziomu.

Origin Access to sieciowa usługa Electronic Arts, która jest dostępna w dwóch wersjach – podstawowym oraz premier. Niezależnie od zainwestowanych pieniędzy, w lutym nikt raczej nie będzie głośno wychwalał propozycji EA, ponieważ przedstawione gry są średniej jakości.

Origin Access luty 2020

  • Mable & the Wood (Premier)
  • Sea of Solitude (Basic)
  • LEGRAND LEGACY: Tale of the Fatebounds 
  • Worms W.M.D.

EA oferuje cztery średniaki, wśród których można na pewno wyróżnić Sea of Solitude – jest to tytuł promowany przez Electronic Arts, ponieważ firma zajęła się wydaniem gry w ramach wsparcia niezależnych deweloperów.

Mam jednak wrażenie, że na liście brakuje takich prawdziwych killerów, które mogłyby skłonić niezdecydowanych do zainwestowania w abonament lub przynajmniej wynagrodzić subskrybentom wcześniej wpłacone pieniądze. Znacznie lepiej propozycja EA będzie wyglądać za kilka dni – gdy firma wyda swoje tegoroczne gry AAA, bo jak wiadomo klienci Origin Access Premier zagrają w produkcje w dniach premier.

Gry są już dostępne.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/origin-access

Tagi: Electronic Arts origin access Origin Access Basic origin access premier