Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.01.2020 14:15
Steam za darmo
847V

Affliction, Cat Simulator i CATS! udostępnione za darmo

Jeśli lubicie dziwne gry indie, to warto skorzystać z promocji uruchomionej na platformie Steam oraz IndieGala. Czekają tu na was darmowe gry.

Powstały już symulatory kozy, chleba, pszczoły i czego można sobie jeszcze wymyślić. Oczywiście w tym gronie nie mogło zabraknąć symulatora kota, czyli pupila uwielbianego przez setki milionów ludzi z całego świata.

Piszę o tym, bo autorzy Cat Simulatora udostępnili swoją produkcję przez pewien czas za darmo na Steam. Deweloperzy napisali, że pozycja będzie gratisowa "tylko przez pewien czas", więc warto pospieszyć się z przypisaniem tego niezbyt wysoko ocenianego produktu do swojej biblioteki.

Cat Simulator za darmo na Steam

Drugi tytuł związany z kotami udostępniony przez pewien czas za darmo na Steamie to CATS! Gra w ramach ciekawostki posiada tryb gameplayu dla naszych domowych zwierzaków - idealny, by porysowały nam powierzchnię monitora ostrymi pazurkami.

CATS! za darmo na Steam

Ostatnia gratisowa propozycja wydaje się najciekawsza. Na platformie IndieGala udostępniono survival horror ukazywany z perspektywy FPP pt. Affliction. Po jego przypisaniu do konta na IndieGala (opcja "Add to your library"), tytuł pozbawiony DRM zachowamy już na zawsze. Gra kosztuje obecnie na Steamie 18 zł, więc jak łatwo się domyślić nie mamy tu do czynienia z wysokobudżetową produkcją.

Affliction za darmo w IndieGala

Warto również sprawdzić:

Tagi: darmowe gratis za darmo