Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 19:34
Mike Pondsmith CD Projekt RED
711V

Twórca Cyberpunka przyjedzie do Polski. Mike Pondsmith spotka się z fanami

CD Projekt RED opóźnił datę premiery Cyberpunk 2077, więc fani futurystycznego świata jeszcze przed debiutem gry Polaków otrzymają szansę spotkania Mike'a Pondsmitha. Autor klasycznego Cyberpunka przyjedzie do Polski.

Jeszcze przed premierą Cyberpunka 2077, polscy fani wyjątkowego świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha otrzymają szansę spotkania się z autorem fabularnej gry Cyberpunk. Twórca miał okazję współpracować z CD Projekt RED nad tytułem zmierzającym na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, więc podczas sesji może odpowiedzieć na kilka interesujących pytań.

Mike Pondsmith pojawi się na tegorocznym Pyrkonie – wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 maja, więc jeszcze przed debiutem gry Polaków. Autor na pewno przybliży zainteresowanym swój świat, który po kilku miesiącach będziemy odkrywać w tytule CDP RED. Twórca wielokrotnie podkreślał, że ściśle współpracował z CD Projekt RED, więc pewnie już na tym etapie będzie mógł zdradzić kilka ciekawostek.

Będzie to na pewno świetna okazja dla fanów, którzy pewnie zbiorą cenne autografy na podręcznikach do cenionego na całym świecie Cyberpunka.

Sprawdźcie na naszym serwisie inne ciekawe informacje o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://pyrkon.pl/program/mike-pondsmith-na-pyrkonie-2020/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 mike pondsmith