Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 16:32
CD Projekt RED
2550V

CD Projekt RED pokazuje prezenty z Cyberpunk 2077 dla oddanych pracowników. Twórcy zgarniają gadżety

Jeśli śledzicie informacje dotyczące największych zespołów deweloperskich na świecie, to na pewno kojarzycie, że twórcy otrzymują za swoją lojalność specjalne prezenty. Firmy nagradzają oddanych pracowników i nie inaczej jest w przypadku CD Projekt RED – Polacy opublikowali najnowsze gadżety dla oddanych deweloperów.

CD Projekt RED rozwija wyjątkowe produkcje od wielu lat, więc najbardziej wytrwali pracownicy tworzyli dla CDP już w 2002 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, firma została przekształcona, wydała kilka wyjątkowych hitów, a teraz deweloperzy przygotowują się na następną wielką premierę.

W ramach specjalnych materiałów z serii „InsideRED” otrzymaliśmy dzisiaj pokaz prezentów, które zostały przygotowane dla deweloperów świętujących kolejne rocznice w CD Projekt RED – twórcy otrzymali między innymi ładną kurtkę oraz odpicowaną gitarę.

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie upominki są tym razem stylizowane na Cyberpunka 2077 – w zasadzie nic dziwnego, bo najbardziej doświadczeni deweloperzy dobrze pamiętają pierwszą zajawkę gry i pewnie teraz wszyscy wspólnymi siłami kończą prace nad oczekiwaną historią V.

CD Projekt RED - rocznice w studiu 1

CD Projekt RED - rocznice w studiu 2

CD Projekt RED - rocznice w studiu 3

CD Projekt RED - rocznice w studiu 4

Sprawdźcie na naszym serwisie inne ciekawe informacje o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://twitter.com/CDPROJEKTRED

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077