Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2020 08:08
Xbox Series X
1625V

Xbox Series X zobaczymy na E3. Microsoft nie rezygnuje z imprezy

Phil Spencer potwierdził przybycie na E3 2020. Gracze mogą liczyć na kolejną, wielką konferencję, podczas której najpewniej zobaczymy Xbox Series X oraz gry zmierzające na nową konsolę Microsoftu.

Microsoft systematycznie zaprasza graczy na widowiskowe wystąpienia na E3, podczas których mamy okazję oglądać wszelkie nowości zmierzające na Xboksa One. Na ubiegłorocznym The Game Awards korporacja zaskoczyła potwierdzając Xbox Series X – next-gena korporacji z Redmond nie zabraknie na E3 2020.

Phil Spencer podobnie jak w ubiegłym roku, po tym jak Sony zrezygnowało z przyjazdu na E3, wydał krótkie oświadczenie na Twitterze uspokajające fanów i zapewniające ich, że Microsoft wciąż nie rezygnuje z imprezy.

W tym roku na konferencję "zielonych" czeka wielu graczy – nietrudno domyślać się, że prezentacja Microsoftu będzie stała pod znakiem nowej generacji. Zespół Microsoftu ciężko pracuje, by przygotować się na prezentację i przedstawić na imprezie jak najbardziej zadowalające treści. Możemy liczyć na pokaz kilku nowych gier oraz pewnie ujawnienie ostatecznych szczegółów dotyczących Xbox Series X.

Jeśli Microsoft wcześniej nie zaprosi graczy na własną konferencję, to właśnie na E3 powinniśmy otrzymać szczegóły premiery ich najnowszej generacji – datę, cenę oraz lista tytułów na start.

Interesują Was wiadomości dotyczące nowej generacji? Sprawdźcie także:

Źródło: Twitter

Tagi: E3 E3 2020 Microsoft Phil Spencer Xbox Series X