Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 15:10
Joker Mortal Kombat 11
4613V

Joker w Mortal Kombat 11. Zwiastun pokazuje wielkiego przeciwnika Batmana

Ed Boon w końcu zaprezentował pełny materiał z Jokera, który już wkrótce wyląduje w Mortal Kombat 11. Zobaczcie zwiastun przygotowujący na premierę kolejnego wojownika.

Mortal Kombat 11 trafiło na rynek w ubiegłym roku i przez wiele tygodni produkcja cieszyła się fantastycznym zainteresowaniem. Deweloperzy dostarczyli na rynek kapitalną bijatykę, więc nic dziwnego, że nie brakowało chętnych na kolejne walki

Deweloperzy rozpoczynają 2020 rok od Jokera. Wielki przeciwnik Batmana będzie dostępny dla pierwszych graczy już 28 stycznia – ale standardowo w tym terminie z postacią zapoznają się wyłącznie posiadacze Kombat Packów. Premiera dla wszystkich graczy odbędzie się 4 lutego.

Dzisiaj otrzymaliśmy pełny materiał pokazujący możliwości Jokera. Ekipa Eda Boona ponownie wykazała się kapitalną znajomością „materiału źródłowego” i trzeba przyznać, że Joker pasuje do Mortal Kombat 11.

W niedalekiej przyszłości poznamy konkretne szczegóły dotyczące planów rozwoju Mortal Kombat 11. Studio chce w 2020 roku zaskoczyć graczy dużą niespodzianką.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Mortal Kombat:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.