Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 14:37
Mortal Kombat
5540V

Mortal Kombat Anthology Remake dostępny za darmo. Ponad 100 klasycznych wojowników

Ed Boon wciąż nie zdecydował się na odświeżenie jednej z odsłon serii Mortal Kombat, ale sympatycy marki nie zamierzają czekać. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać Mortal Kombat Anthology Remake i sprawdzić ponad 100 wojowników z tego wyjątkowego uniwersum.

Od kilku lat pojawiają się plotki dotyczące powrotu klasycznych odsłon serii Mortal Kombat, ale NetherRealm Studios wciąż zajmuje się przygotowaniem nowych odsłon. Ed Boon zapowiedział „dużą niespodziankę na 2020 rok”, jednak aktualnie nie możemy liczyć na jakiekolwiek informacje dotyczące projektu.

Zamiast tego zainteresowani mogą sprawdzić Mortal Kombat Anthology Remake – jest to nowa wersja znanego Mortal Kombat Project, który jednak otrzymał teraz znacznie więcej zawodników, wiele nowych finisherów i kolejne plansze.

Twórcy przygotowali oczywiście różne warianty znanych postaci – gracze mogą sprawdzić między innymi trzy wersje Johnny'ego Cage'a lub dwa wydania Raidena. Wśród zawodników znajdziecie wielu klasycznych fighterów, którzy nie byli dostępni w ostatnich, współczesnych produkcjach, ale także kilka nowych nabytków.

Mortal Kombat Anthology Remake zajmuje 1,16GB. Poniżej możecie sprawdzić mały pokaz rozgrywki.

Na naszej stronie przeczytacie dodatkowe informacje o Mortal Kombat 11:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/mortal-kombat-anthology-remake-available-for-free-download-features-over-100-classic-fighters/

Tagi: Mortal Kombat Mortal Kombat Anthology Remake Mortal Kombat remake