Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 19:12
Detroit Become Human zdziwiony droid
1002V

Detroit: Become Human ze świetnym wynikiem na PS4. Twórcy świętują

Quantic Dream potwierdziło sprzedaż Detroit: Become Human w wersji na PlayStation 4. Gra osiągnęła duży sukces i aż trudno uwierzyć, że Sony oddało taki skarb. Francuzi mogli stworzyć jeszcze wiele świetnych gier na wyłączność.

Detroit: Become Human w maju ubiegłego roku trafiło na PlayStation 4 i nadal gra jest dostępna wyłącznie na jednej platformie. Zmieni się to już wkrótce, ponieważ Quantic Dream nawiązało współprace z Epic Games i firma wydaje swoje gry na platformie twórców Fortnite. Premiera gry na komputerach osobistych odbędzie się w listopadzie.

Francuzi jeszcze przed opublikowaniem produkcji na kolejnym urządzeniu potwierdziło świetny wynik tytułu na japońskiej konsoli – Detroit: Become Human osiągnęło 3.2 mln sprzedanych egzemplarzy na PlayStation 4.

Jest to wielki sukces studia, które stawia na specyficzny, filmowy gameplay, który nie jest interesujący dla szerokiego grona odbiorców. W dodatku Detroit: Become Human było dostępne w PlayStation Plus, więc możemy podejrzewać, że sprzedaż od lipca zwolniła.

Jak wiadomo Quantic Dream jest teraz multiplatformowym studiem, więc możemy oczekiwać, że w przyszłości interaktywne historie zostaną opowiedziane na konsolach, komputerach oraz nawet urządzeniach mobilnych.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: Detroit: Become Human Quantic Dream Sony Interactive Entertainment