Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 20:31
Star Wars Jedi Fallen Order Pomarańczowy Miecz Świetlny
2457V

Twórcy Star Wars Jedi: Upadły zakon rozdają prezenty. Aktualizacja odblokowuje nagrody z pre-orderów

Deweloperzy odpowiedzialni za Star Wars Jedi: Upadły zakon postanowili podziękować wszystkim graczom za wsparcie. Firma wraz z usunięciem ostatnich błędów, odblokowała dodatki rozdawane wcześniej do zamówień przedpremierowych.

Star Wars Jedi: Upadły zakon osiągnęło duży sukces, dzięki któremu Respawn Entertainment może podobno dalej pracować nad uniwersum Gwiezdnych wojen. Na oficjalne potwierdzenie dotyczące nowej odsłony musimy zaczekać, jednak możemy mieć pewność, że twórcy nie zakończyli prac nad ulepszeniem historii z listopada.

Dzisiaj deweloperzy opublikowali szczegóły najnowszej aktualizacji, która zajmuje się usunięciem kilku błędów, a jednocześnie zespół potwierdził ciekawą wiadomość – teraz każdy gracz może korzystać z prezentów rozdawanych wcześniej do zamówień przedpremierowych.

Star Wars Jedi: Upadły zakon – nagrody dla pre-orederów:

  • Pomarańczowe ostrze miecza świetlnego
  • Skórka BD-1 pszczoły
  • Rękojeść miecz świetlnego z kampanii na Mygeeto
  • Rękojeść miecz świetlnego z kampanii na Umbarze
  • Złoty skin dla Modliszki (dodatek nie pojawia się na polskiej liście prezentów dla pre-orderów, ale jest wymieniony na zestawieniu Respawn)

Jest to na pewno miły prezent dla graczy, którzy nie mogli kupić Star Wars Jedi: Upadły zakon na premierę, a teraz chętnie skorzystają z dodatków. Oczywiście musicie pamiętać, że poszczególne elementy będą odblokowane wraz z rozwojem fabuły.

Star Wars Jedi Fallen Order pre-order

Na naszej stronie znajdziecie więcej ciekawych informacji o Gwiezdnych wojnach:

Źródło: https://www.gamesradar.com/star-wars-jedi-fallen-order-unlocks-orange-lightsabers-and-other-pre-order-bonuses-for-everyone

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon