Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.01.2020 19:39
Obi-Wan Kenobi Jar Jar Binks
769V

Obi-Wan Kenobi. Jar Jar Binks powróci w serialu na Disney+?

Obi-Wan Kenobi powróci we własnym serialu na platformie Disney+, a wraz z nim do Star Wars może wrócić także kultowy (Sith) Jar Jar Binks!

Jar Jar Binks jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci z całego uniwersum Gwiezdnych wojen, dzięki czemu mimo iż gapowaty i męczący, na stałe zapisał się w świadomości fanów marki.

Do dziś wiele osób twierdzi, że nieporadny kosmita był tak naprawdę największym lordem Sithów, stojącym nawet nad samym Imperatorem - choć teoria trzyma się kupy, jest dość mocno zwariowana, a według aktualnego kanonu Disneya, Jar Jar został sprzątaczem na swojej rodzimej planecie.

Co ciekawe, wielka korporacja może mieć plan na przywrócenie niedojdy do nieco większej roli, albowiem jak głosi portal Making Star Wars, w serialu Obi-Wan Kenobi, którego akcja będzie się działa pomiędzy III a IV epizodem filmowej sagi, pojawi się nieco starszy już Jar Jar, któremu twórcy planują dodać nawet brodę. Póki co nie wiadomo czy będzie to przejściowe cameo bohatera, czy znów pokaże nam swoje ciamajdowate umiejętności. 

Pamiętajcie, to tylko plotka, więc podejdźmy do tej dyskusji z dystansem.

Warto zobaczyć:

Źródło: https://makingstarwars.net/2020/01/rumor-jar-jar-binks-to-return-in-star-wars-kenobi/

Tagi: disney+ jar jar binks Obi-Wan Kenobi