Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 19:37
Zombie Army 4
731V

Zombie Army 4 bez tajemnic. Zwiastun pokazuje zombie nazistów, bronie, ulepszenia i mnóstwo strzelania

Twórcy Zombie Army 4 nie prowadzili specjalnie bogatej kampanii marketingowej, więc zespół postanowił podsumować szczegóły gry za pomocą bardzo rozbudowanego materiału. Firma zbiera wszystkie szczegóły tytułu i serwuje je na zwiastunie.

Rebellion jeszcze na koniec generacji zaprosi graczy na kooperacyjną siekę z zombie nazistami w roli głównej. Zombie Army 4: Dead War nie zaoferuje wybitnej historii, ale gracze mogą liczyć na przyjemne strzelanie do kolejnych zombie nazistów.

Deweloperzy w ostatnich tygodniach niezbyt często opowiadali o swojej propozycji i zamiast tego otrzymaliśmy trailer z serii „101”, który zbiera wszystkie szczegóły i serwuje je w potężnej dawce. Studio nie tylko pokazuje przeciwników, ale pozwala spojrzeć na kilka śmiercionośnych zabawek.

Sympatycy serii mogą zacierać rączki, ponieważ Zombie Army 4 zapowiada się na wzorową kontynuację, która będzie przepełniona bardzo satysfakcjonującą rozgrywką. Jest to oczywiście przyjemność dla wybranych, bo nie każdy będzie zainteresowany strzelaniem do kolejnych hord zombie nazistów – mam jednak wrażenie, że produkcja będzie idealną grą na sieciowe spotkania ze znajomymi.

Jesteście zainteresowani pracą studia Rebellion? Przeczytajcie inne informacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Rebellion Zombie Army 4 Zombie Army 4: Dead War zwiastun