Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2019 15:24
Zombie z Zombie Army 4
558V

Zombie Army 4: Dead War zawędruje do Polski w pudełkach. Gra otrzyma polską lokalizację

Fani strzelania do biegających truposzy muszą zacierać rączki. Zombie Army 4: Dead War trafi do naszego kraju w pudełku, a wydawca zaoferuje nam przygodę z polską lokalizacją. Poznaliśmy także kilka szczegółów dotyczących gry.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Zombie Army 4: Dead War, ale możecie mieć pewność, że gra zawędruje do Polski w pudełku. Rodzimym wydawcą została firma Cenega, która zapowiedziała lokalizację.

Zombie Army 4 na pierwszym gameplayu prosto z E3 2019

Zombie Army 4: Dead War otrzyma polskie napisy oraz angielski dubbing. Jest to pewnie najlepsza propozycja dla takiej produkcji – raczej nikt tutaj nie powinien oczekiwać pełnego dubbingu. Rebellion podkreśla jednocześnie, że wszystkie misje w grze ukończymy w czteroosobowej kooperacji, a gracze mogą liczyć na pojedynki z hordą Hitlera.

„Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i posłał go do piekła – lecz martwi znowu powstali z jeszcze bardziej wygłodniali! Kontynuuj alternatywną historię z Zombie Army Trilogy na nowych ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, który przeciągnie Survivor Brigade przez całe Włochy i dalej! Walcz z siłami ciemności w wypełnionych trupami kanałach, przeżyj Zombie Zoo i dotrzyj do mrocznych, niewyobrażalnych miejsc, których żaden człowiek nie widział nigdy wcześniej… i przeżyj, by opowiedzieć innym swoją historię.”

Pod względem rozgrywki Zombie Army 4: Dead War zaoferuje system znany ze Sniper Elite, więc będziemy korzystać z ulubionej przez fanów „pośmiertnej kamery X-Ray”, dzięki której spojrzymy na wnętrzności truposzy.

Twórcy zapewnią także rozbudowaną progresję, możliwość modyfikowania bohatera, świeżutki system walki wręcz, a nawet epicki arsenał:

„Wykorzystaj moc ognia, błyskawicy i boskiej esencji, aby ulepszyć swoje bronie w warsztatach i samodzielnie stworzyć piekielne poskramiacze! Karabin szturmowy, który strzela błyskawicą? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko jest możliwe w ostatnim bastionie ludzkości!”

Więcej o grach Rebellionu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Rebellion Zombie Army 4: Dead War