Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 17:49
Crash Team Racing Nitro Fueled Rustland Grand Prix
1079V

Crash Team Racing Nitro-Fueled z kolejnym rozszerzeniem. Twórcy zapowiadają nowości

Deweloperzy Crash Team Racing Nitro-Fueled kontynuują rozwój tytułu i właśnie zapowiedzieli kolejne wydarzenie. Rustland Grand Prix pozwoli graczom sprawdzić postapokaliptyczne pustkowia. Autorzy ujawnili przygotowane nowości.

Crash Team Racing Nitro Fueled trafiło na rynek w połowie ubiegłego roku, ale najwidoczniej Beenox może dalej w spokoju rozwijać produkcję. Deweloperzy właśnie zapowiedzieli kolejne wydarzenie – dzięki Rustland Grand Prix odwiedzimy postapokaliptyczne pustkowia przepełnione chaosem. Podczas rozgrywki ponownie odblokujemy skórki, karty, a nawet otrzymamy szansę sprawdzenia zupełnie nowej lokacji.

Crash Team Racing Nitro Fueled Rustland Grand Prix:

  • NOWA POSTAĆ: Odblokuj najgorszy błąd Crasha – Mega-Mixa! Nikczemne, zmutowane połączenie Dr Neo Cortexa, N.Gina, Tiny Tigera oraz Dingogdile’a – to sprawia, że ta postać z historii Crasha Bandicoota jest świetnie przygotowana, by przyprawić swoich przeciwników o ciarki!
  • NOWY TOR: Posterunek ze stali, ognia, graffiti i ciężkiego metalu to jedyne, co pozostało w tym jałowym krajobrazie. Oto Mega-Mix Mania, czyli tor, od którego z pewnością zjeży ci się włos na głowie!
  • NOWE KARTY: Tylko twój pojazd pomoże ci przetrwać na pustkowiu, więc upewnij się, że spełni swe zadanie. Odblokuj trzy nowe karty w tym sezonie, by wzmocnić swoją pozycję na torze.
  • PIT STOP: Zastraszenie oponentów to połowa sukcesu, więc wyposaż się w nowe, personalizowane elementy dostępne do odblokowania w tym Grand Prix! Wyraź swój industrialno-punkowy styl z nowymi skórkami Rustland, malowaniami i naklejkami. Następnie zmodyfikuj koła i karoserię swojego karta farbą w sprayu.

Deweloperzy podkreślają, że Rustland Grand Prix rozpocznie się 16 stycznia o godzinie 16:00 i studio zachęca do zabawy – jeśli ukończycie wydarzenie wśród 5% najlepszych graczy, to otrzymacie Champion Kart oraz dedykowane zdobienie Rustland.

Aktualnie Activision nie zdradza planów dotyczących rozwoju marki Crash, ale według plotek od kilkunastu miesięcy powstaje zupełnie nowa odsłona – wydawca chce rozwijać uniwersum za pomocą świeżych przygód.

Crash Team Racing Nitro Fueled Rustland Grand Prix

Poznajcie dodatkowe informacje o grach Activision:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled