Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 15:51
John Wick
772V

John Wick jako serial wciąż powstaje, ale na The Continental przyjdzie nam zaczekać kilka lat

Uniwersum Johna Wicka zostanie w przyszłym roku rozbudowane o kolejny film, ale nie możemy liczyć na szybką premierę serialu „The Continental”. Twórcy mają w spokoju rozwijać koncepcję, by zapewnić produkcji odpowiedni poziom.

Seria John Wick cieszy się ogromną popularnością, więc pojawienie się serialu to pewniak. Starz jednak w ostatnich miesiącach nie informowała o pracach nad projektem, więc sytuację postanowił wytłumaczyć Jeffrey A. Hirsch – dyrektor generalny kanału.

CEO potwierdził, że prace nad „The Continental” (pod taką nazwą pojawi się serial) trwają, a ostatnio Hirsch miał okazję spotkać się ze scenarzystami, którzy przygotowują opowieść dla epizodycznej historii. Firma jednak nie zamierza się śpieszyć – premiera odbędzie się prawdopodobnie dopiero po debiucie „John Wick 4”, która została zaplanowana na 21 maja 2021 roku.

„The Continental” – jak sama nazwa wskazuje – skupi się na sławnym hotelu, którego dobrze znają fani serii. Jednym z producentów został Keanu Reeves, ale nie wiadomo, czy aktor wystąpi w samej produkcji. Twórcy mają zapewnić prequel do serii filmów.

Na więcej szczegółów przyjdzie nam zaczekać, jednak dobrze, że sama produkcja wciąż powstaje – akurat to uniwersum idealnie nadaje się na opowiedzenie dodatkowych historii (misji).

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/starz-boss-offers-update-on-the-john-wick-tv-show/1100-6472762/

Tagi: john wick john wick serial serial The Continental