Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2020 09:03
mass effect 1
1807V

Mass Effect w tajemniczej wiadomości BioWare. Gracze wierzą w nadejście remastera

BioWare jedną wiadomością potrafi skutecznie pobudzić fanów serii Mass Effect. Firma opublikowała wspominkową notkę, na którą odpowiedziało blisko 600 graczy. Niemal wszyscy chcą jednego – powrotu klasycznej trylogii.

BioWare oficjalnie pracuje nad ulepszeniem i odratowaniem Anthem, a prace zespołu skupiają się także na rozwoju kolejnej części z serii Dragon Age. Studio jednak potwierdziło, że zamierza pracować nad uniwersum Mass Effect, ale na nową opowieść przyjdzie nam zaczekać pewnie kilka lat.

Mimo to twórcy opublikowali wczoraj tajemniczą wiadomość z hasztagiem „#MassRelays” i openingiem pierwszego Mass Effecta. Możemy się spodziewać, że co jakiś czas rozbudzane będą nadzieje sympatyków serii.

Gracze nie potrzebowali więcej. Od dawna krążą pogłoski (lub błagania fanów) dotyczące odświeżenia serii Mass Effect. Trzy części mogłyby trafić na konsole aktualnej generacji – na pewno znaleźliby się chętni na poznanie przygód Komandora Sheparda na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switchu.

Wciąż nie mamy konkretnej zapowiedzi, ale Electronic Arts już kilka miesięcy temu potwierdziło zmianę polityki i chęć oferowania graczom odświeżonych przygód. Od tego czasu systematycznie pojawiają się prośby sympatyków dotyczące ponownego zajęcia się chociażby Mass Effectem.

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: https://www.gamesradar.com/bioware-is-tweeting-about-mass-effect-and-we-hope-its-more-than-just-fluff

Tagi: BioWare mass effect Mass Effect 2 mass effect 3