Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 18:30
DOOM Eternal demon i wielka spluwa
688V

DOOM Eternal prezentowany przez id Software. Oglądajcie live-stream z okazji urodzin serii

id Software i Bethesda świętują 26-lecie serii DOOM. Twórcy zapraszają graczy na prezentację nowych materiałów z DOOM Eternal. Podczas pokazu możemy liczyć na kilka dodatkowych ogłoszeń.

Bethesda wczoraj zapowiedziała specjalny live-stream, podczas którego twórcy z id Software przedstawią nowe informacje z Doom Eternal. Autorzy powinni pokazać nowe fragmenty rozgrywki, by następnie opowiedzieć o przygotowanej produkcji i przygotować graczy na przyszłoroczną premierę. Wydarzenie zostanie zorganizowane z okazji 26-lecia marki DOOM – pierwsza część zadebiutowała na rynku 10 grudnia 1993 roku.

Trudno jednocześnie uwierzyć, by na wydarzeniu nie pojawiły się dodatkowe ogłoszenia. W końcu relacja na żywo będzie idealnym momentem do zapowiedzenia następnych atrakcji przygotowanych dla fanów ostrego strzelania.

DOOM Eternal trafi na rynek dopiero w przyszłym roku, ale na pewno nie zabraknie graczy, którzy chętnie sprawdzą prezentację strzelanki – gra ma wielką szanse przebić jakość Dooma z 2016 roku.

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: Bethesda

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software