Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.10.2019 17:59
Days Gone
1839V

Bend Studio pracuje nad kolejnym tytułem. Days Gone 2 w produkcji?

Jeden z pracowników studia Bend Studio pochwalił się na platformie Linkedin, że pracuje nad nowym projektem. Czyżby zmierzała do nas kontynuacja Days Gone?

Days Gone to kolejny bardzo mocny ekskluzywny tytuł dla platformy Sony. Opinie gracze są bardzo podzielone - jedni uważają, że jest to ogromny hit, a drudzy narzekają na mechanikę czy występujące w produkcji błędy. Mimo to, przygody Deacona St. Johna rozeszły się jak świeże bułeczki w pierwsze dni od premiery - gra była najwyżej w rankingu w Wielkiej Brytanii i w TOP 5 w Japonii. 

Osoby, którym spodobała się produkcja od amerykańskiego studia, wyczekują z niecierpliwością nowych informacji dotyczących potencjalnej kontynuacji - jak pamiętamy, zakończenie Days Gone pozostawia ogrom możliwości i ścieżek dla kolejnej części.

Osoba odpowiedzialna za oświetlenie w grze, Jeremy Vickery, pochwalił się na swoim profilu na platformie Linkedin, że pracuje nad kolejnym tajemniczym projektem dla studia Bend Studio - dowodzi on utalentowanym zespołem i obecnie "planuje" swoje kolejne kroki. Tytuł jest obecnie w fazie pre-produckji, więc na konkretne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Pewni możemy być, że niezapowiedziana produkcja trafi na kolejną generację konsol. Miejmy nadzieję, że Bend Studio wyciągnie wnioski z poprzedniej produkcji i przygotuje nam hit na ogromną skalę. 

A czy Wy chcielibyście kontynuacji przygód Deacona? Czy jednak wolelibyście, aby studio stworzyło nowy gatunek?

O Days Gone, warto przeczytać:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/10/days_gone_developer_in_pre-production_on_next_title

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment