Roger Żochowski Roger Żochowski 04.12.2015 10:22
Just Cause 3 w Polsce - latamy w doborowym towarzystwie
2795V

Just Cause 3 w Polsce - latamy w doborowym towarzystwie

Na PPE staramy się zapoznawać was ze wszystkimi eventami branżowymi jakie odbywają się w naszym kraju. Tym razem mieliśmy okazję pojawić się na dość nietypowej premierze Just Cause 3. Dlaczego nietypowej? 

Impreza odbyła się 1 grudnia i aby lepiej oddać realia gry zrealizowano ja w podwarszawskim FlySpocie. Jest to pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza. Zamontowane w nim wentylatory o mocy 1,4MW, wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 280 km/h. Taka moc pozwala doświadczyć namiastki skoku spadochronowego wykonanego na wysokości 4000 metrów.

Na imprezie mogliśmy spróbować swoich sił w doborowych towarzystwie ekip z Gram.pl, PlayStation Polska oraz Maćka Dąbrowskiego z kanału ZDupy. Jak zobaczycie na filmiku latanie nie szło nam zbyt dobrze, ale to w końcu nasz pierwszy raz. Gdy jednak wentylatory zaczynają pracować na najwyższych obrotach, a Ciebie unosi na kilka metrów, adrenalina naprawdę skacze do góry. Zapraszamy Was na krótka relację z eventu.

 Nasza recenzję gry możecie przeczytać tutaj.

 


Tagi: