Roger Żochowski Roger Żochowski 01.03.2012 07:45
Nadchodzi Assassin’s Creed III!
1876V

Nadchodzi Assassin’s Creed III!

Plotki o tym, że Assassin’s Creed III powstaje chodzą już od jakiegoś czasu, teraz jednak mamy namacalny dowód tego, o czym spekuluje się już od kilku miesięcy. Ubisoft potwierdziło, że na dniach przekaże informacje na temat nowej gry z serii. Ale to nie wszystko.

xxxxx

Do Sieci wyciekł plakat promocyjny, na którym widzimy Asasyna na tle amerykańskiej flagi. Potwierdzają się więc tym samym wszystkie wcześniejsze doniesienia - będzie nowy bohater, a akcja gry osadzona zostanie w czasie amerykańskiej rewolucji. Zwróćcie też uwagę na postać na plakacie, która jest uzbrojona między innymi w tomahawk. Na plecach widoczny jest także łuk. Ja dodam tylko, że gra powstaje już 3 lata, a premiera ma odbyć się w październiku tego roku.

 

Assassin's Creed III będzie okładkowym tematem nowego numeru GameInformera - ujawnienie gry światu nastąpi 5 marca. Jednak ktoś na stronie owego magazynu zbytnio pospieszył się z publikacją banera o tym fakcie, dzięki czemu mamy kolejne fragmenty wizualnej układanki poniżej... Warto dodać także, że poza nowym bohaterem i środowiskiem, fani serii powinni z otwartymi rękami przywitać nowy silnik, na którym hulać będzie AC III.

 

 

Jak Wam się podoba nowy setting gry: łuki, tomahawki i Rewolucja Amerykańska?

Tagi: assassin's creed III Ubisoft