Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 22:30
Skyrim Sekiro
3298V

Skyrim połączony z Sekiro. Usprawniono walkę z gry Bethesdy

Skyrim jest systematycznie polepszany przez ciekawe modyfikacje, więc mogliśmy sądzić, że połączenie gry z ostatnim hitem to tylko kwestia czasu. Modder wyciągnął walkę z Sekiro i zaoferował ją produkcji Bethesdy.

Sekiro to zdecydowanie jedna z najlepszych gier aktualnej generacji, która w ubiegłym roku zebrała kilka dużych nagród. Tytuł wyróżnia się poziomem trudności oraz świetnymi pojedynkami – From Software nie odcinało kuponów i zaoferowało świetny gameplay.

Fani Skyrima postanowili przenieść ten element do świata Bethesdy i ostatnia modyfikacja pozwala doświadczyć wymagających starć w świecie smoków. Efekt? To oczywiście wyłącznie modyfikacja, więc animacja odrobinę leży, ale mimo wszystko pod względem rozgrywki podobno nie można narzekać.

Pewnie ukończenie całego Skyrima z tą modyfikacją byłoby wymagające, ale wierni sympatycy serii, którzy testują najróżniejsze wyzwania pewnie chętnie sprawdzą swoje umiejętności podczas takich walk. Poniżej sprawdzicie serię filmów, na których znajdziecie różne starcia – całość wygląda naprawdę nieźle.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Skyrimie:

Źródło: https://wccftech.com/skyrim-die-twice-mod-overhauls-skyrim-combat-to-be-more-like-sekiro/

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim