Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 12:04
wiedźmin skyrim special edition
4206V

Wiedźmin w świecie Skyrima. Mod wprowadza Geralta do The Elder Scrolls V: Skyrim

Produkcja Bethesdy stanowi niezwykle płodne miejsce dla wszelkich form kreatywności graczy. Tym razem dzięki modom będziemy mogli zagrać Geraltem, a to dopiero początek zaczerpniętych elementów z wiedźmińskiego świata.

Gracze nie próżnują wprowadzając nowe mody do swoich ulubionych produkcji. Świat The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition już nie raz był modyfikowany, chociażby poprzez próby wdrożenia elementów z wydania Oblivion. Tym razem nie zapomniano jednak o wiedźmińskim uniwersum.

Jeden ze śmiałków – Gardden - postanowił zaktualizować część doświadczeń, które były już dostępne w wersji TES z 2011 roku, wprowadzając szereg nowych funkcji.

W świecie Skyrima, gracze będą mogli nie tylko zagrać wiedźminem - dostępna będzie bowiem rasa "Geralt" w dwóch wersjach, którą możemy dostosować do swojego bohatera lub zagrać jako wiedźmin z opcją kilku zbroi do ubrania. Oprócz tego, po całym świecie zostaną rozsiane potwory z uniwersum, a w Riverwood będziemy mogli zakupić broń i zbroje dla Geralta u nowej postaci niezależnej, Berengara. Do rozgrywki zostały dodane wiedźmińskie znaki, składniki eliksirów, a przygotowując się do walki będziemy mogli wybierać spośród nowych broni (w tym także zaklęć) oraz zbroi.

Modyfikację znajdziecie w tym miejscu.

Wiedźmin Skyrim

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://wccftech.com/skyrim-mod-witcher/

Tagi: Bethesda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition