Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 11:00
Morbius Spider-Man
1775V

Morbius z intrygującym nawiązaniem. Screen zapowiada połączenie ze „starym” Spider-Manem

„Morbius” jeszcze w tym roku rozszerzy Sony's Marvel Universe. Zapowiada się, że produkcja będzie całkowicie odseparowana od najnowszych historii Spider-Mana. Sony wykorzystując opowieść może przypomnieć światu o kreacji Tobey'ego Maguire'a.

Już dzisiaj zostanie opublikowany pierwszy zwiastun „Morbiusa”. Film w reżyserii Daniela Espinosy będzie drugą historią z Sony's Marvel Universe – japoński producent zamierza połączyć historie, przedstawiając widzom nowe przygody superbohaterów.

Do Sieci trafiło kolejne zdjęcie, na którym widzimy Jareda Leto. Znacznie bardziej interesujący element możemy dostrzec jednak na drugim planie – zobaczycie tutaj plakat poprzedniego Spider-Mana, w którego wcielał się Tobey Maguire. Filmy Spider-Mana z Maguirem zadebiutowały w latach 2002-2007.

W Sieci nie brakuje opinii, według których nie jest to przypadek, a zamierzony cel twórców: Sony może planować odseparowanie wydarzeń od najnowszych przygód Spider-Mana, które debiutują w ramach Marvel Cinematic Universe.

Tak wyraźne odcięcie od MCU może być znaczące względem kolejnych wydarzeń i projektów przygotowywanych na zlecenie Sony.

Morbius Spider-Man 1

Morbius Spider-Man 2

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://heroichollywood.com/jared-leto-tobey-maguire-morbius-spider-man/

Tagi: Morbius sony Sony's Marvel Universe