Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 11:15
The Last of Us 2 fani będą dumni
1666V

Reżyser The Last of Us 2 obiecuje, że da fanom powody do dumy

Neil Druckmann, z okazji wybrania The Last of Us grą dekady na PlayStation, przekazał, że Naughty Dog zrobi wszystko, aby dać fanom więcej powodów do dumy. 

The Last of Us zostało okrzyknięte grą dekady w całej masie plebiscytów i podsumowańNie można mieć co do tego większych pretensji, albowiem czego by nie powiedzieć, była to wyjątkowo udana produkcja od uznanego studia. Przygoda Ellie i Joela wciągnęła nawet największych sceptyków

Już w tym roku, planowo za kilka miesięcy, otrzymamy sequel produkcji. Wszyscy liczą, przynajmniej, na utrzymanie poziomu poprzedniczki. Pierwsze zwiastuny zdradzają, że jest na to duża szansa, choć już teraz nie brakuje głosów sprzeciwu odnośnie do kilku elementów. 

Rzeczą, o którą nie musimy się martwić, jest podejście do sprawy ze strony studia. Przy okazji licznych wyróżnień dla pierwszej części, Neil Druckmann przekazał bardzo ciepłą wiadomość wszystkim fanom. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze napisał:

Umowa jest taka... Wy dalej będziecie tak niesamowitymi fanami, a my, w zamian, będziemy dalej ciężko pracować, aby tworzyć genialne gry, które sprawią, że będziecie czuć dumę!

Słowa te są bez wątpienia pokrzepiające i pozwalają wierzyć, że nadchodząca premiera przyniesienie masą cudownych momentów. The Last of Us Part II zadebiutuje już 29 maja bieżącego roku, oczywiście wyłącznie na PlayStation 4.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II