Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 08:30
Hearthstone Descent of Dragons zadebiutuje za tydzień
783V

Hearthstone: Galakrond's Awakening. Nowy dodatek zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Już 21 stycznia fani gry karcianej od Blizzard Entertainment dostaną doskonały powód, aby wrócić do produkcji. Tego dnia zadebiutuje nowy, wyczekiwany dodatek.

Hearthstone to niezwykle popularna produkcja, która już od ponad pięciu lat zachwyca fanów tego typu rozgrywki. Blizzard Entertainment stworzył grę karcianą, której tak bardzo poszukiwali gracze- jednocześnie prostej w nauce i trudnej w opanowaniu do perfekcji. 

I nic nie zapowiada tego, aby popularność gry miała spaść. Już 21 stycznia zadebiutuje nowy dodatek, "Galakrond's Awakening", który wyczekiwany jest przez wielu fanów produkcji. Po prawdzie skupi się on przede wszystkim na rozgrywce dla pojedynczego gracza, ale będzie przy tym całkiem rozbudowany. 

Do rozgrywki dodane zostaną dwie kampanie (League of E.V.I.L i League of Explorers) , 35 kart kolekcjonerskich oraz 24 nowe wyzwania. Najnowsze rozszerzenie składa się z czterech części, a każda z nich dzieli się na dwa rozdziały. W sumie dostaniemy więc aż osiem nowych chapterów. Można je nabywać pojedynczo za 700 sztuk złota albo $6.99. Jednorazowy koszt całości to $19,99.

Kiedy ukażą się poszczególne rozdziały? Co tydzień, począwszy od wspomnianego, 21 stycznia:

  • Chapter 1: 21 stycznia
  • Chapter 2: 28 stycznia
  • Chapter 3: 4 lutego
  • Chapter 4: 11 lutego

Przeczytaj również:

Źródło: https://expansivedlc.com/hearthstone-descent-of-dragons-swoops-down-on-january-21/

Tagi: Blizzard Entertainment Hearthstone