Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.12.2019 09:45
yakuza
581V

Yakuza: Like a Dragon z nowym efektownym gameplay'em. Picie w barze, granie w lotki i wiele innych atrakcji

Firma zajmująca się wydaniem gry Yakuza: Like a Dragon udostępniła materiał, w którym zwiedzamy miasto i wykonujemy przeróżne czynności.

Wydawca Sega, odpowiedzialny za przygotowanie do premiery Yakuza: Like a Dragon, wypuścił nowy pięciominutowy materiał promujący, w którym przedstawiono kilka mechanik oraz postaci dostępnych w grze od studia Ryu ga Gotoku Studio. 

Fani kultowej serii Yakuza wiedzą, że jest ona znana z charakterystycznego poczucia humoru, masy dziwnych, a zarazem ciekawych aktywności pobocznych oraz atrakcji. Deweloperzy dodali nowy turowy system walki i mnóstwo postaci niezależnych, z którymi możemy się zaprzyjaźnić lub pobić na ulicy przy innych mieszkańcach.

W nowym materiale z rozgrywki przedstawiono również nowe aktywności, w których uczestniczy główny bohater gry - Ichibana Kasuga. W towarzystwie przyjaciół mężczyzny, możemy między innymi zagrać w lotki, karaoke, zwiedzić miasto, zrobić zakupu lub napić się w pobliskim barze.

Yakuza: Like a Dragon zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 16 stycznia 2020 roku. Do premiery pozostały już tylko 20 dni, więc wydawca wraz z deweloperami ze studia Ryu ga Gotoku Studio będą robić wszystko, aby zachęcić graczy do swojego tytułu.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon