Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2020 13:55
Fargo 4
628V

Fargo 4 na zwiastunie. FX potwierdziło datę premiery

Gangsterska opowieść z Chrisem Rockiem w roli głównej zadebiutuje w kwietniu. FX opublikowało pełny zwiastun czwartego sezonu „Fargo” i najnowszy materiał zostanie doceniony przez fanów serii.

FX nie zamierza dłużej trzymać w niepewności fanów „Fargo”. Stacja potwierdziła, że już 14 kwietnia 2020 roku na terenie Stanów Zjednoczonych zostanie wyemitowany pierwszy odcinek czwartego sezonu.

Akcja serialu rozgrywa się w 1950 roku i przedstawi rywalizujące o władze w Kansas City syndykaty. Afroamerykanie oraz Włosi nie chcą dłuższego rozlewu krwi, więc decydują się na wymianę – pokój ma zapewnić oddanie swojego najstarszego syna do drugiej rodziny.

Za „Fargo” dalej odpowiada Noah Hawley, który pełni role showrunnera, reżysera i scenarzysty. Twórca ponownie zapewni nową historię i tym razem głównym bohaterem został wspomniany Chris Rock.

Pierwszy, pełny zwiastun nowego „Fargo” jest przesiąknięty świetną atmosferą, którą na pewno docenią entuzjaści poprzednich sezonów. Aktualnie niestety nie potwierdzono, czy widzowie w Polsce mogą liczyć na premierę czwartego sezonu w okolicy amerykańskiego debiutu.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Fargo fargo 4 trailer zwiastun